12 listopad 2023

W karambolu na S8 pod Piotrkowem Trybunalskim zderzyło się dziewięć aut

zdjęcie: W karambolu na S8 pod Piotrkowem Trybunalskim zderzyło się dziewięć aut / pixabay/4860940
Dziewięć samochodów osobowych uczestniczyło w karambolu, do którego doszło w niedzielę na drodze ekspresowej S8 pod Piotrkowem Trybunalskim w woj. łódzkim. Jedna osoba trafiła pod opiekę ratowników medycznych. Jezdnia w stronę Wrocławia jest zablokowana.
REKLAMA

O szczegółach zdarzenia drogowego zakwalifikowanego, jako kolizja poinformował PAP rzecznik prasowy KW PSP w Łodzi mł. bryg. Jędrzej Pawlak.

Przekazał, że do karambolu doszło w niedzielę po godz. 17 na 333. kilometrze S8 w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego. To odcinek trasy między węzłami Polichno i Piotrków Trybunalski Wschód.

Na jezdni w stronę Wrocławia zderzyło się dziewięć samochodów osobowych. Jak przekazał mł. bryg. Pawlak, 17 osób, w tym troje dzieci opuściło pojazdy o własnych siłach. Jedna osoba trafiła pod opiekę ratowników medycznych, pozostałe nie wymagały pomocy medycznej.

Przyczyny kolizji wyjaśniają na miejscu policjanci.

Jezdnia w stronę Wrocławia jest nieprzejezdna. Nie ma informacji o objazdach. Zdaniem drogowców utrudnienia mogą potrwać ponad dwie godziny.(PAP)

autor: Bartłomiej Pawlak

bap/ jann/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Opoczno
-4.9°C
wschód słońca: 07:26
zachód słońca: 15:32
Koronawirus
łódzkie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Opocznie

kiedy
2023-12-09 19:30
miejsce
Miejski Dom Kultury, Opoczno, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2024-01-06 18:00
miejsce
Miejski Dom Kultury, Opoczno, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2024-01-20 17:00
miejsce
Miejski Dom Kultury, Opoczno, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2024-01-26 19:00
miejsce
Miejski Dom Kultury, Opoczno, ul....
wstęp biletowany